Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World Of PVP! Nowy serwer poświęcony pvp! [TOP PVP] [1.5.2] [NON-Premium] [eq DIAX na start!]


jankesadamus

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Bardzo przyjazny serwer, świetnie mi się na nim gra z kumplami :D

Jedyna dziwna rzecz jaka mnie spotkała:

Nikomu nie udało się mnie zabić, więc zostałem wyrzucony (dobrze że nie ban xD) z wiadomością "Godmode ?"

Nie wiem skąd wzięło się to podejrzenie, ale ja gram uczciwie - miałem lekkie lagi ze względu na liczbę otwartych aplikacji, mogło to być powodem

moich "lepszych uników". :)

Opublikowano

Bardzo przyjazny serwer, świetnie mi się na nim gra z kumplami :D

Jedyna dziwna rzecz jaka mnie spotkała:

Nikomu nie udało się mnie zabić, więc zostałem wyrzucony (dobrze że nie ban xD) z wiadomością "Godmode ?"

Nie wiem skąd wzięło się to podejrzenie, ale ja gram uczciwie - miałem lekkie lagi ze względu na liczbę otwartych aplikacji, mogło to być powodem

moich "lepszych uników". :)

AntiCheat automatycznie wywala przepraszamy :) Być może miałeś laga który cie zatrzymał np na spawnie a myślałeś że grasz? To może być przyczyną ;)

13_mpcforum-logo.png

 

Opublikowano

mapa ze screenów wygląda bardzo fajnie i widać, że dużo pracy ktoś musiał włożyć w zbudowanie czegoś takiego, z ciekawości wejdę zobaczyć co i jak, mam nadzieję tylko iż lagów nie będzie ;)

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

Jankes siema stary kumplu poznajesz Mr_Szela!?



Mogę Gamemode na Serwerze?

siema daj Like jeśli mnie popierasz w Jakiś np Komentarzu Itp

Mam serwer Minecraft Start już nie długo .....wejdz na profil i wejdz w Temat: SerwerZ Magią :D znajdziesz mnie na steam itp masz problemik zapytaj się mnie Postaram się pomóc piszcie na pw jeśli szukasz kogoś na serwer jest szansa że się zgodzę :D

Opublikowano

Serwer dosyc taki. Szczerze nic konkretnie ciekawego. Ale od czasu do czasu mozna zagrac, czemu nie.

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Nie polecam serwera, smai cheaterzy biegają i zabijają, właściciel biega na killaurze i zabija. NIE POLECAM SERWERA !

jestes chyba .... nie mam killaury chiterzy nic nie poradze anty cheaty sa wgrane

13_mpcforum-logo.png

 

Opublikowano

Jaki to ma sens, gracz dostaje zwykłe eq, a ktoś ma prot 4 + mieczyk fire. Nie ma szans, żeby go pokonać nawet 2vs1. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...